«Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенка Дракуліч

 «Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенка ДракулічНазва: Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі
Письменник: Славенка Дракуліч
Рік: 2018
Видавництво: Комора
Жанр: Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги «Вони б і мухи не скривдили. Воєнні злочинці на суді в Гаазі» Славенка Дракуліч

Що перетворює цілком притомних та цивілізованих людей, які нічим не відрізняються від інших у буденному житті, на вбивць і ґвалтівників під час війни? І чи будь-хто з нас теж потенційно може стати злочинцем у відповідних умовах?
Шукаючи відповіді на ці питання, Славенка Дракуліч спостерігала за розглядами справ на засіданнях Міжнародного кримінального трибуналу в Гаазі щодо воєнних злочинів у колишній Югославії. За моторошними випадками насильства й смертями сотень тисяч людей авторка намагається розгледіти суть — причини конфлікту, що тлів упродовж певного часу, та суспільні зрушення й політичні жести, що зумовили його вибух.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka