«Вогняні брами: героїчний епос про битву під Термопілами» Стівен Прессфілд

«Вогняні брами: героїчний епос про битву під Термопілами» Стівен ПрессфілдНазва: Вогняні брами: героїчний епос про битву під Термопілами
Письменник: Стівен Прессфілд
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Історична література, Історичні пригоди

 

 

Анотація до книги «Вогняні брами: героїчний епос про битву під Термопілами» Стівен Прессфілд

480 р. до н.е. дружина з трьохсот добірних спартанців на чолі з царем Леонідом та кількатисячне військо союзників вирушили до Термопільського проходу, щоб бодай на якийсь час зупинити мільйонне військо перського царя Ксеркса і виграти час для греків. Усі вони знали, що йдуть на неминучу смерть. Битва під Термопілами – один із найвідоміших прикладів хоробрості, відомих людству, а «Вогняні брами» Стівена Прессфілда – безсумнівно, один із найкращих, будь-коли написаних мілітарних романів не лише про цей історичний епізод, але й про війну загалом. Про війну як вона є. Криваву, брутальну, нещадну і брудну війну, в якій дивом залишається місце для людськості, а те, що ми бачимо як героїзм, перефразовуючи слова одного з персонажів роману, – лише робота, яку треба зробити добре.
Ця книжка – розгорнута відповідь на питання, яке автор вкладає в уста перського царя Ксеркса: «Що за люди були ті спартанці, які за три дні перебили не менше двадцяти тисяч найдобірніших царських воїнів? Ким були ті солдати, кожен із яких поліг, забираючи із собою до царства мертвих по десять, або, за деякими донесеннями, навіть по двадцять воїнів? Якими вони були? Кого любили? Над чим сміялися?».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka