«Військовий непотріб» Василь Паламарчук

«Військовий непотріб» Василь ПаламарчукНазва: Військовий непотріб
Письменник: Василь Паламарчук
Рік: 2020
Жанри: Книги про війну, Українська проза, Військова справа, спецслужби, Бойовики

 

 

Анотація до книги «Військовий непотріб» Василь Паламарчук

Ця книга – про простих людей, яких ми можемо побачити в автобусі, які мешкають поряд з нами. “Військовий мотлох”, розповідає Василь Паламарчук, писався насилу. Над першими п’ятьма десятками сторінок працював понад два роки, а останні 200 написав за десять днів. “Це шість місяців служби. Про це невеликий проміжок. Все про те, як воно відбувалося, як починалося, про те, з якими труднощами стикалися, як виходили з цього.” Серед гостей презентації – головні герої книги Сергій Бугаєнко та Анатолій Широкопояс. 2014 року хлопці з автором книги Василем служили у двадцять восьмій окремій механізованій бригаді.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka