«Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон

«Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон Назва: Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2
Письменник: Кевін Андерсон
Рік: 2024
Видавництво: Mediason
Жанр: Фентезі, Бойове фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі про драконів

 

 

 

Анотація до книги «Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон

Спроба примирення між лідерами ворожих континентів задля спільного протистояння крижаним і піщаним Лютим та дракону обертається жахливою трагедією. Внаслідок цього молодий і недосвідчений королевич Мандан стає правителем Співдружності, і під впливом амбітного радника Хороброго Уто оголошує війну помсти Ішарі. У цей час верховний жрець Кловус тимчасово захоплює владу в Ішарі та готується до завоювання Співдружності.

Королі Адан та Колланан опиняються в скрутному становищі: вони змушені протистояти не тільки зовнішнім загрозам від Лютів, але й внутрішнім ворогам та недосвідченому правлінню Мандана. Підступні плани тих, хто поставив особисту жагу помсти та влади вище інтересів своїх народів, поступово стають відомими. Усвідомлення ймовірної сили дракона змушує всіх задуматися, чи дійсно варто вести братовбивчу війну.

«Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевіна Андерсона продовжує політично насичену пригоду, сповнену мечами, чаклунством, жагою помсти та пізнанням таємниць людських стосунків. Чи зможуть герої знайти шлях до миру перед лицем спільного ворога?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Війна помсти. Розбудити Дракона. Книга 2» Кевін Андерсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав онлайн. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka