«Вітаємо в цьому світі, Крихітко! Книга 1» Фенні Флегг

«Вітаємо в цьому світі, Крихітко! Книга 1» Фенні ФлеггНазва: Вітаємо в цьому світі, Крихітко! Книга 1
Письменник: Фенні Флегг
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Вітаємо в цьому світі, Крихітко! Книга 1» Фенні Флегг

У привітному містечку Елмвуд-Спринґз колись жила дівчинка з великими очима і мрійливою усмішкою, що розсіяла радість серед усіх, хто знав її. Дена, або, як її називали, Крихітка, мала особливий чар і дар робити кожен день веселим та цікавим.

Але долі її й матері переплелися в нитку таємниці, яка змусила їх терміново залишити місто, не розповівши нікому причини своєї втечі. Та таємниця минулого надовго не залишила їх в спокої.

Тридцять років минуло, і тепер Крихітка, перетворена на вродливу жінку з сяючим успіхом на телебаченні, знає, що її минуле ховає багато темряви і загадок. Попри всю свою славу та блискучість, вона відчуває, що справжній мир і щастя ще далеко за межами її досягнень. Чи зможе вона розкрити таємницю свого минулого і знайти довгоочікуваний спокій?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Вітаємо в цьому світі, Крихітко! Книга 1» Фенні Флегг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka