«Вілла у Сан-Фурсиско» Ярослава Литвин

«Вілла у Сан-Фурсиско» Ярослава ЛитвинНазва: Вілла у Сан-Фурсиско
Письменник: Ярослава Литвин
Рік: 2024
Видавництво: Фабула
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Вілла у Сан-Фурсиско» Ярослава Литвин

«Вілла у Сан-Фурсиско» Ярослави Литвин — це зворушлива та весела історія про пошуки свого місця під сонцем, родинні зв’язки і справжню дружбу. Оля Синичка придбала стару хату в селі з єдиною метою — знайти своє місце, де вона зможе дихати на повні груди, ходити босою по росянистій траві та нарешті почати жити, а не чекати кінця війни чи дозволу бути щасливою.

Однак реальність виявилася зовсім іншою, ніж Оля уявляла, переглядаючи ідеалізовані картинки в інтернеті. Бур’яни стають джерелом постійного роздратування, сусіди надмірно цікавляться її справами, а родичі жартують над її новими починаннями. Дорогі подруги, хоч і з найкращими намірами, іноді створюють анекдотичні ситуації своєю надмірною турботою.

Ця щира та добра історія сповнена гумору і тепла, розповідає про виклики, з якими стикається Оля на своєму шляху до простого, але справжнього щастя. Вона знаходить підтримку у своїй родині та друзях, відкриває для себе нові горизонти і, можливо, навіть зустрічає кохання.

«Вілла у Сан-Фурсиско» — це книга про те, як важливо шукати своє місце у світі, знаходити радість у простих речах і цінувати справжні людські стосунки. Це історія, яка нагадує нам, що щастя — це не місце, а стан душі, який можна знайти навіть у найнеочікуваніших місцях.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Вілла у Сан-Фурсиско» Ярослава Литвин онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Анна

    Цікаво

    Відповіcти