«Вік червоних мурах» Тетяна П’янкова

«Вік червоних мурах» Тетяна П'янковаНазва: Вік червоних мурах
Письменник: Тетяна П’янкова
Рік: 2022
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Сучасна проза, Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Вік червоних мурах» Тетяна П’янкова

У романі “Вік червоних мурах” Тетяни П’янкової намальовано моторну картиною глибокого страждання та людської витривалості під час Голодомору 1933 року. Сюжет описує вражаючу драму двох жінок, Явдохи і Солі, які представляють два полюси страждань та виживання в найтемніші часи.

Мачухи охоплює голодна катастрофа, перетворюючи людей на тіньові контури своєї колишньої людської сутності. І саме на цьому тлі Явдоха та Соля знаходяться в центрі оповіді, представляючи собою крайнощі в цьому світі голоду та відчаю.

Роман розкриває складні людські долі, віддзеркалюючи як жертви, так і катів, а також прагне висловити біль та надію в умовах безмежної трагедії. “Вік червоних мурах” – це літературна подорож у найтемніший період історії, де вижити могли лише ті, хто володів непохитною внутрішньою силою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Вік червоних мурах» Тетяна П’янкова онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka