«Віднови мене. Книга 4» Тагере Мафі

«Віднови мене. Книга 4» Тагере Мафі Назва: Віднови мене. Книга 4
Письменник: Тагере Мафі
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Любовне фентезі, Зарубіжне фентезі, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Віднови мене. Книга 4» Тагере Мафі

«Віднови мене. Книга 4» Тагере Мафі — продовження захоплюючої історії Джульєтти, дівчини з неймовірними здібностями, яка тепер тримає світ у своїх руках. Після захоплення Сектора 45 вона стає новим Верховним головнокомандувачем Північної Америки і нарешті знаходиться поруч із Варнером.

Однак минуле не відпускає Джульєтту. Коли трапляється страшна трагедія, вона змушена знову зіткнутися з темрявою не лише зовні, але й всередині себе. Вона має долати внутрішні демони та знайти сили, щоб продовжувати боротися за своє місце у цьому світі.

Ця книга пронизана напругою, інтригами та глибокими емоціями, оскільки Джульєтта намагається знайти баланс між владою та людяністю.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Віднови мене. Книга 4» Тагере Мафі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka