«Веріті» Коллін Гувер

«Веріті» Коллін ГуверНазва: Веріті
Письменник: Коллін Гувер
Рік: 2022
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Трилери, Психологічний триллер, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Веріті» Коллін Гувер

У захопливій книзі “Веріті” Коллін Гувер вирушаємо у захмарний світ літературних секретів та болючих таємниць. Лоувен, молода і амбітна письменниця, опиняється в самому несподіваному завданні свого життя, коли їй пропонують завершити творчість авторки бестселерів, Веріті Кроуфорд, яка внаслідок автокатастрофи залишилася паралізованою.

Зі схожим до вражаючого лабіринту сценарієм, Лоувен випадково виявляє автобіографію Веріті, де таємниці подружнього життя виходять на світло. Читач разом із нею вирішує загадки, які витають навколо цієї складної жінки. Відверта інтимність, що розкривається на сторінках рукопису, ставить Лоувен перед важливим вибором — руйнувати життя Джеремі чи розкривати безмежні таємниці Веріті.

“Веріті” — це не лише витончений трилер, але і глибока розкривальна історія про те, як події минулого можуть переплітатися і впливати на наші сучасні життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Веріті» Коллін Гувер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka