“Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя” Розанна Каспер

“Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя” Розанна КасперНазва: Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Письменник: Розанна Каспер
Рік: 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст

 

 

Анотація до книги “Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя” Розанна Каспер

Ця книга Розанни Каспер містить практичні інструкції, які здатні покращити всі аспекти життя вже з понеділка. Тут зібрано 60 програм для формування навичок, корисних як для здоров’я, так і для грамотної побудови комунікацій. Наприклад, Розанна Каспер рекомендує бігти і привчити себе приділяти півгодини на день сім’ї. Для реалізації кожної ідеї пропонується 30-денна програма, послідовне виконання якої обов’язково дасть позитивні результати. Яку із схем вибрати – вирішувати вам. А можна запровадити всі 60 програм. Не одразу. Потрібно дотримуватись правила: впроваджувати по одній зміні в один прийом і не ставити планку надто високо.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka