«Велика глушина» ФКрістін Генна

«Велика глушина» ФКрістін Генна
Назва: Велика глушина
Письменник: ФКрістін Генна
Рік: 2023
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Історична література

 

 

 

Анотація до книги «Велика глушина» ФКрістін Генна

Книга «Велика глушина» Крістін Генни познайомить читачів з родиною Оллбрайт, яка переїжджає на Аляску, вважаючи, що вдалині від цивілізації життя стане кращим. Але є речі, від яких неможливо заховатись навіть у гущавині диких лісів. Та й не завжди дика і сувора природа може бути другом для людини…

Ернт Оллбрайт повернувся додому з війни. Все те, що йому там довелось побачити і пережити, змінило його психіку. Він вже став іншою людиною, але ж вдома його чекали дружина і донька, тому він мав тримати себе в руках. Як виявилось, контролювати свою психіку Ернт не міг. Його настрій змінювався несподівано, і тоді ніхто не міг знати, чого чекати наступної миті.

З роботою у чоловіка теж виникали проблеми, і коли він в черговий раз її втратив, то вирішив, що потрібно щось змінювати радикально. Тому Ернт забрав родину і переїхав у глушину – на Аляску. Там територія ще не обжита, навколо лише дика природа і нечисленні сусіди, такі ж сміливці, які не бояться випробувань.

Лені – 13-річна донька Оллбрайтів, якій було важко бачити батьків, які постійно сварились. Вона теж вірила, що цей переїзд стане для їх родини рятівним. І спочатку все дійсно налагодилось. Герої знайшли нових друзів, призвичаїлись до умов життя в глушині. Та все було спокійно до того моменту, поки не почалась зима, яка разом із собою принесла постійну темряву.

В таких умовах у Ернта знову почались проблеми з психікою і поведінкою. Для дружини і доньки це означало серйозну небезпеку. Та на чиюсь допомогу їм розраховувати марно. Рятуватись вони повинні будуть самотужки…


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Велика глушина» ФКрістін Генна онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka