«Велика брехня у маленькому місті» Діана Чемберлен

«Велика брехня у маленькому місті» Діана Чемберлен Назва: Велика брехня у маленькому місті
Письменник: Діана Чемберлен
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Психологія, Психологічний триллер

 

 

 

Анотація до книги «Велика брехня у маленькому місті» Діана Чемберлен

Велика брехня у маленькому місті” Діани Чемберлен – це захоплюючий роман, який розкриває темні таємниці та обличчя маленького містечка в Північній Кароліні. Морган Крістофер опиняється за ґратами за злочин, який вона не вчинила, і здається, що її життя зазнало повного руйнування. Але несподівана пропозиція від таємничого відвідувача може відкрити двері до волі.

Щоб повернутися до світу, Морган має відновити фреску в південній частині міста. Ця фреска приховує в собі не лише мистецькі таємниці, але і віддзеркалює історію божевілля, насильства та прихованих секретів маленького спільноти. За кожним шаром пилюки виявляється несподівана правда, що переплітає долі героїв і глибоко вражає саму Морган.

Читачі, поглиблюючись у сторінки цього роману, відчують напругу, невгамовний інтриги та емоційну завороженість, поки не розгорнеться остаточний вуаллю таємниць маленького міста.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Велика брехня у маленькому місті» Діана Чемберлен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka