«Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)» Філіпа Перрі

«Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)» Філіпа ПерріНазва: Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)
Письменник: Філіпа Перрі
Рік: 2020
Жанри: Виховання дітей, Дитяча психологія, Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Важливо, щоб ваші батьки прочитали цю книжку (а ваші діти радітимуть, якщо і ви це зробите)» Філіпа Перрі

У цій книзі Філіпа Перрі розповідає, як батьки традиційно вибудовують стосунки з дітьми, що заважає гарному контакту та що може його покращити. На прикладах з історій своїх пацієнтів та на основі власного досвіду материнства автор пояснює, як: простежити зв’язок між тим, як виховували вас і тим, як ви виховуєте своїх дітей; зрозуміти, про що сигналізує ту чи іншу дитячу поведінку; розібратися у власних почуттях та почуттях вашої дитини; усвідомити та змінити деструктивні моделі взаємодії з дитиною; прийняти той факт, що ви
допускатимете помилки, а потім їх виправити. Це видання для батьків, які не лише люблять своїх дітей, а й радіють спілкуванню з ними.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka