«В кінці вони помруть» Адам Сільвер

«В кінці вони помруть» Адам СільверНазва: В кінці вони помруть
Письменник: Адам Сільвер
Рік: 2021
Видавництво: Popcorn Books
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи,

 

 

 

Анотація до книги «В кінці вони помруть» Адам Сільвер

В романі “В кінці вони помруть” Адама Сільвера, час стає найціннішим активом, адже кожна людина отримує прогноз свого власного кінця за 24 години. Але якщо тобі відомо, що твоє життя здавна зміряно тільки днями, чи зможеш ти знайти сенс у кожній миті? “У мене ще багато часу” – така фраза вже не вписується в реальність, де кожна хвилина стає значущою.

Головний герой опиняється у світі, де термін придатності життя відомий і неминучий. За 24 години перед самою смертю він стикається з низкою важливих питань: як провести цей короткий строк, як знайти зміст і радість в останній день, як вирішити неврози і проблеми, що нагромадилися протягом життя. Чи зможе він знайти спокій і примирення зі своїм минулим, перед тим як завершити свою подорож? Відповіді на ці питання розкривають глибину та важливість кожного моменту, якого так часто нам не вистачає.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «В кінці вони помруть» Адам Сільвер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka