«Усім хлопцям, яких я кохала…» Дженні Хан

«Усім хлопцям, яких я кохала…» Дженні ХанНазва: Усім хлопцям, яких я кохала…
Письменник: Дженні Хан
Рік: 2021
Жанри: Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Усім хлопцям, яких я кохала…» Дженні Хан

Ларі Джину 16 років, і вона ніколи не вигадує своїх почуттів, але виливає душу в листах, які вона тримає в коробці з капелюхом. Її листи – це визнання хлопців, яких вона колись любила. Як тільки всі повідомлення знаходять своїх адресатів, і життя дівчини перетворюється на справжнє пекло: їй доводиться уникати своєї найкращої подруги та сестри, а потім вона закохується в найкрасивішого шкільного хлопця і стає його дівчиною Лінден. Але як довго Лара Джин може брехати собі та іншим? Скільки часу їй потрібно мати справу зі своїми почуттями і, нарешті, дозволити собі стати щасливими?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka