« Усі ці світи ваші » Джон Вілліс

« Усі ці світи ваші » Джон Вілліс
Назва: « Усі ці світи ваші »
Письменник: Джон Вілліс
Рік: 2023
Видавництво: Бородатий ТамаринРік
Жанр: Прикладна і науково-популярна література Наука,
 

 

 

Анотація до книги « Усі ці світи ваші » Джон Вілліс

Книга “Усі ці світи ваші” Джона Вілліса — це захоплююча подорож у світ астрономії і астробіології, яка залишає читача враженим ізумом і незвичайними можливостями всесвіту. Автор, канадський астроном і популяризатор науки, вивчає питання про можливість існування іншого життя в космосі.

Джон Вілліс проводить нас крізь фундаментальні концепції астробіології і відкриття, зроблені завдяки передовим технологіям і космічним місіям. Він заохочує читача уявити життя в найрізноманітніших куточках нашої галактики, включаючи льодяні покриви Марса, океани під поверхнею супутників Юпітера та Сатурна, і навіть альтернативну хімію на Титані.

Завдяки своєму допитливому підходу, автор підносить важливе питання про пошук життя в космосі і розглядає потенційні шляхи його виявлення. Вілліс надає читачам можливість зрозуміти, що Всесвіт є нескінченною лабораторією для дослідження, і в ньому можуть існувати неймовірні форми життя. Книга залишає вас із запитаннями, великим бажанням дізнатися більше і поглибити своє розуміння найважливіших таємниць всесвіту.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Усі ці світи ваші » Джон Вілліс онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka