«Управління гнівом» Ден Дубравін

«Управління гнівом» Ден ДубравінНазва: Управління гнівом
Письменник: Ден Дубравін
Рік: 2018
Жанри: Загальна психологія, Соціальна психологія, Зарубіжна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Управління гнівом» Ден Дубравін

Ця книга буде цікава в першу чергу людямякі часто відчувають гнів та роздратування. У книзі «Управління гнівом» зібрано унікальну колекцію техніки та підходів, які гарантовано підвищать контроль над цією вибухонебезпечною емоцією. Автор книги, визнаний експертом у сфері емоційного інтелекту Ден Дубравін, розкриває секрети багаторічних досліджень та ділиться практичним досвідом у керуванні гнівом. Книга побудована як індивідуальний тренінг. Складається відчуття, ніби автор присутній поряд з вами та особисто бере участь у процесі навчання. Вже після перших етапів роботи з гнівом Ви зможете на практиці відчути дієвість запропонованих методів.
Ви зможете легко адаптувати до будь-якої сфери, починаючи від спілкування з дітьми до роботи в організаціях. Все, що Вам для цього потрібно – уважно вивчити цю книгу та впровадити свої знання у своє життя. Або ви керуєте своїми емоціями, або вони керують вами.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka