«Український Шпіцберген. Ведмеді, вугілля та комунізм» Максим Беспалов

«Український Шпіцберген. Ведмеді, вугілля та комунізм» Максим БеспаловНазва: Український Шпіцберген. Ведмеді, вугілля та комунізм
Письменник: Максим Беспалов
Рік: 2022
Видавництво: Віхола
Жанри: Сучасна українська література, Українська публіцистика, Публіцистика, Книги про подорожі, Історії з життя, Історична література

 

 

Анотація до книги «Український Шпіцберген. Ведмеді, вугілля та комунізм» Максим Беспалов

Це могла би бути історія Шпіцбергену як закинутого краю, що хоч де-юре і належить Норвегії, та все ж де-факто не належить нікому, такий собі зал очікування, де люди закохуються, працюють, ходять у бари, та за якийсь час збирають речі і їдуть далі. Це лише зупинка на шляху, не кінцева. Втім Максиму Беспалову вдалося перетворити свій репортаж про тижневу мандрівку на своєрідне освідчення в любові до місця, розташованого так далеко від звичного нам світу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka