«Убивчий холод. Книга 8» Тесс Ґеррітсен

«Убивчий холод. Книга 8» Тесс Ґеррітсен Назва: Убивчий холод. Книга 8
Письменник: Тесс Ґеррітсен
Рік: 2022
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Трилери, Психологічний триллер

 

 

 

Анотація до книги «Убивчий холод. Книга 8» Тесс Ґеррітсен

У захопливому восьмому томі серії “Убивчий холод”, Тесс Ґеррітсен веде читачів у світ загадкового Царства Небесного, де приховані небезпеки більше, ніж здається на перший погляд. Після аварії на гірській дорозі доктор Мора Айлс та її друзі шукають притулку в цьому химерному селищі, де час навіть здається замерзати.

Царство Небесне, не відображене на мапах, окутає читача атмосферою таємничості та надихне на власні роздуми. Знайдена кров на підлозі в одному з будинків породжує питання: чи є тут сцена злочину, чи може це бути слідами зниклих місцевих мешканців? Відповіді на ці питання розкриють страшну правду, поставляючи персонажів перед небезпекою, яка може обернутися для них смертельним випробуванням. У цьому захоплюючому та напруженому романі Ґеррітсен вміло поєднує елементи детективу та трилера, залишаючи читача в очікуванні невідомого.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Убивчий холод. Книга 8» Тесс Ґеррітсен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka