«У світлі світляків. Там, де тиша» Ольга Войтенко

«У світлі світляків. Там, де тиша» Ольга ВойтенкоНазва: У світлі світляків. Там, де тиша
Письменник: Ольга Войтенко
Рік: 2021
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Дитячі книги комікси Фентезі Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «У світлі світляків. Там, де тиша» Ольга Войтенко

“У світлі світляків. Там, де тиша” Ольги Войтенко – це захоплива історія про пошук себе і втрачених, коли всі контури зникають у безмежному сніговому ландшафті. У цьому безкраїму сніжному світі, де тиша переливається світлом світляків, чотири друзі – Єва-Ліза, Тім, Анна та Нік – відправляються на відчайдушну подорож, в надії знайти Макса, втраченого в цій білій безмежності.

Заблукаючи в цій мрійливій країні, де кожен сніжинка може приховувати відповіді і таємниці, герої роману намагаються розкрити загадки своїх власних сердець та життя. Вони вирушають у подорож, не лише назовні, але і у світові глибин, роздумуючи над тим, хто вони є насправді та чого вони справді прагнуть.

Книга питає, чи можна знайти себе в безмежності, чи можливо подолати втрати та розкрити таємниці, коли долаєш власні кордони і страхи. І чи можливо знайти відповіді там, де тиша звучить найголосніше і світло світляків допомагає розкрити справжню природу душі.

Ця історія зачаровує читача своєю загадковістю та магічністю зимового світу, одночасно провокуючи задуматися над глибокими питаннями про життя, смерть та природу людських зв’язків.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «У світлі світляків. Там, де тиша» Ольга Войтенко онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka