«У лісі-лісі темному» Рут Веа

«У лісі-лісі темному» Рут ВеаНазва: У лісі-лісі темному
Письменник: Рут Веа
Рік: 2016
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Трилери, Психологічний триллер, Детективи, Сучасні детективи, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «У лісі-лісі темному» Рут Веа

У захоплюючому трилері “У лісі-лісі темному” від Рут Веа події вибухають на фоні найзвичайнішого дівич-вечора, перетворюючи його в справжнє поле бою за виживання.

Головна героїня, письменниця зі своїми власними таємницями, здавалося б, має веселий вихідний на дівич-вечірці колишньої подруги. Проте від цієї ночі вона лише залишається з важкими травмами та амнезією. Лежачи в лікарній палаті, вона розуміє, що втратила пам’ять про ті страшні події, які відбулися в лісі.

Поєднання загадкових подій, заплутаних стосунків та невідомих небезпек робить цей роман захоплюючим та непередбачуваним. Читачі разом з головною героїнею відчувають страх, напруження та бажання розкрити таємницю, яка переплелася навколо неї в цьому темному, загадковому лісі.

“У лісі-лісі темному” – це захоплива історія, що залучає читача в інтригуючий світ таємниць та небезпеки, де кожен оберт може принести нове розкриття або загрозу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «У лісі-лісі темному» Рут Веа онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka