«У дикій глушині» Джон Кракауер

«У дикій глушині» Джон КракауерНазва: У дикій глушині
Письменник: Джон Кракауер
Рік: 2020
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «У дикій глушині» Джон Кракауер

У квітні 1992 року молода людина із забезпеченої сім’ї добирається автостопом в Аляску, де в повній самоті, видобуваючи харчування полюванням і збиранням, живе в покинутому автобусі – в диких умовах. Кракауера та блискуча екранізація Шона Пенна. Знаменитий актор і режисер прочитав книгу за одну ніч і потім протягом 10 років добивався від родичів Кріса дозволу на зйомку фільму, який згодом здобув велику кількість нагород і по праву вважається культовим. Занедбаний автобус серед Аляски став справжньою меккою для мандрівників, а сам Кріс – кумиром у молодих супротивників сірого офісного життя та матеріальних цінностей.

Щастя істинно лише якщо його поділити з іншими.
Коли ти молодий, легко повірити, що ти заслуговуєш не менше, ніж бажаєш, і якщо ти щось хочеш по-справжньому сильно, то маєш на це дане Богом право.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka