« У давній давнині були створіння » Кіяш Монсеф

« У давній давнині були створіння » Кіяш Монсеф
Назва: « У давній давнині були створіння »
Письменник: Кіяш Монсеф
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги « У давній давнині були створіння » Кіяш Монсеф

“У давній давнині були створіння” – це захоплива історія про Маржан, яка позаздрила б дитячому незвинуваченому світу, де її тато розповідав неймовірні казки про єдинорогів, ширдлів, гномів і феї. Та дорослішання виявилося набагато складнішим, ніж Маржан уявляла.

Після загибелі батька, їй довелося взяти на себе відповідальність за сім’ю і управління ветеринарною клінікою. В цей важкий час дівчина вчиться упоратися зі своїм гнівом і відчуттям самотності. Але її життя знову перевертається з ніг на голову, коли вона дізнається таємницю про свого батька і відкриває новий світ, де міфічні істоти насправді існують і потребують допомоги та захисту.

Ця книга – це поєднання реальності і фантазії, тепла і смутку, темряви і надії. Вона розповідає про боротьбу Маржан з втратою, про її пошук власної ідентичності і місця у світі, а також про небезпеку і магію, які оточують її. “У давній давнині були створіння” – це історія про зрілішання, самовідкриття і віру в те, що навіть у найтемніших моментах життя може бути місце для дива і надії.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « У давній давнині були створіння » Кіяш Монсеф онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka