«Тисяча ударів серця» Кіра Касс

«Тисяча ударів серця» Кіра КассНазва: Тисяча ударів серця
Письменник: Кіра Касс
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Фентезі, Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Тисяча ударів серця» Кіра Касс

У захоплюючій книзі “Тисяча ударів серця” від Кіри Касс ми знайомимося з принцесою Аннікою, яка, незважаючи на всю розкіш свого статусу, відчуває відсутність контролю над своїм життям. Після того, як король, колишній коханий батько, змінився, Анніка стає засудженою вийти заміж заради політичних інтересів, позбавивши її можливості кохати.

Леннокс віддав своє життя служінню дахрейнській армії, прагнучи повернути їм трон, який був украдений. Для нього кохання – це просто відволікання, що заважає йому в боротьбі за свою націю.

Проте, коли їхні серця неочікувано зближаються, вони відчувають непереборну привабливість одне до одного. Незважаючи на всі перешкоди, які стоять на їхньому шляху, вони відчувають, що не можуть бути разом, але навіть сильний стук серця не зміг би розлучити їх назавжди.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тисяча ударів серця» Кіра Касс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka