« Тихий орендар » Клеменс Мішлон

« Тихий орендар » Клеменс Мішлон
Назва: « Тихий орендар »
Письменник: Клеменс Мішлон
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Детективи

 

 

 

Анотація до книги « Тихий орендар » Клеменс Мішлон

Книга “Тихий орендар” Клеменса Мішлонна – це захопливий психологічний трилер, що розкриває темні сторони людської натури та надзвичайний напружений сюжет.

Ейден Томас, на перший погляд, здається ідеальним сім’янином та сусідом, але за цією прикрасою ховається жахлива таємниця – він серійний убивця жінок. Після смерті дружини він переїжджає в новий будинок разом із донькою, і в цьому будинку живе його остання жертва, яку він тримає у полоні. Ейден впевнений, що жінка, яку він називає Рейчел, не зможе втекти або розкрити його таємницю.

Сюжет розгортається, коли Рейчел виявляється більш рішучою та сильною, ніж справжні жертви Ейдена. Вона вирішує визволити себе та врятувати доньку Ейдена, Сесілію, а також іншу жінку, Емілі, яку вбивця обрав за наступну жертву. Ця напружена боротьба за виживання та розкриття таємниці стає основною драмою роману.

“Тихий орендар” – це книга, яка заставить читачів переживати за героїв, відчувати напруження та страх перед невідомим, і спонукає до роздумів про природу зла і справжні значення виживання.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Тихий орендар » Клеменс Мішлон онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka