«Ти. Книга 1» Керолайн Кепнес

Видавництво: Vivat
Жанр: Детективи, Зарубіжні детективи, Трилери,

Анотація до книги «Ти. Книга 1» Керолайн Кепнес

Ти заходиш до книгарні, усміхаєшся і кажеш перше «привіт». Обираєш книжки, а я не можу відвести від тебе погляду. Ти підходиш до каси, простягаєш кредитну картку, і я дізнаюся твоє ім’я — Ґвіневір Бек. Приємно познайомитися, я — Джо Ґолдберґ, краще просто Джо.

Твоє ім’я — ідеальний початок. Єдина Ґвіневір Бек на світі. Завдяки інтернету я дізнався багато про тебе, знайшов твою адресу. Твої вікна не завішені. Я спостерігаю за тобою, вдень і вночі. Вивчив усі твої публікації в соцмережах, знаю всі твої улюблені місця і як минає твій день.

Ти сидиш за сусіднім столиком з подругами, напиваєшся і йдеш до метро. Я рятую тебе, коли ти падаєш на рейки. Ми сідаємо в таксі, а потім ти піднімаєшся до квартири свого хлопця.

Є можливість читати онлайн та скачати книги в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ти. Книга 1» Керолайн Кепнес онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.