« Творець заклинань » Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

« Творець заклинань » Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
Назва: « Творець заклинань »
Письменник: Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Фентезі Дитяча фантастика

 

 

 

Анотація до книги « Творець заклинань » Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

“Творець заклинань” Себастьяна де Кастелл і Сема Гедлі — це захоплюючий фентезі-роман, який зачаровує читача з перших сторінок.

У магічному світі джан-тепів, де магія — це не лише реальність, але й спосіб життя, головний герой, Келлен, зіштовхується з низкою випробувань, щоб стати заклинателем. Проте, на відміну від інших, він переконаний, що магія — це обман, і його власна магія зникла.

Коли Феріус Парфакс, загадкова мандрівниця з неабиякими здібностями, з’являється в місті, вона кидає виклик усім переконанням Келлена і веде його на шлях, який відкриває перед ним зовсім інші горизонти.

У цій книзі ви знайдете пригоди, загадки та непередбачувані повороти подій, а також важливе повчальне послання про віру у себе, навіть у найскладніших обставинах.

“Творець заклинань” — це захоплюючий роман, який поглине вас у магічний світ та залишить надовго після останньої сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Творець заклинань » Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka