«Твій останній бій» Ксана Рейлі

Твій останній бійНазва: Твій останній бій
Письменник: Ксана Рейлі
Жанр: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Твій останній бій» Ксана Рейлі

Вона була тією дівчиною, про яку він навіть не міг мріяти. Він же був тим хлопцем, від якого їй краще триматися якнайдалі. Багата розпещена дівчинка, що звикла до любові своїх батьків і надмірної уваги від інших та хлопець з нелегким дитинством, на плечі якого впав важкий тягар. У них є таємниці та спільне минуле, про яке вони не пам’ятають. Вона насолоджується своїм ідеальним забезпеченим життям, а він ризикує кожного разу, коли виходить на ринг. Їхня зустріч для обох стала фатальною. Вона не готова миритися з його захопленням, а він не може кинути все заради неї. Та коли правда розкриється, а їхні долі зіткнуться, то цей бій стане останнім для них обох.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka