«Тут усі хороші люди» Ешлі Флаверс, Алекс Кістер

«Тут усі хороші люди» Ешлі Флаверс, Алекс КістерНазва: Тут усі хороші люди
Письменник: Ешлі Флаверс, Алекс Кістер
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Трилери, Психологічний триллер, Сучасна проза, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Тут усі хороші люди» Ешлі Флаверс, Алекс Кістер

«Тут усі хороші люди» Ешлі Флаверс і Алекс Кістер — це розповідь про втрачене невинування та загадкові злочини, що переплітаються на тлі спокійного містечка Вакаруза.

Марґо, повернувшись у Вакарузу після років відсутності, вирішує розкрити таємницю зникнення п’ятирічної Наталі. Її рішучість відтінена власною тінню минулого, де кожен крок може бути вирішальним.

Під час свого розслідування Марґо стикається з опором містян, які ховають власні таємниці. Але чим більше вона вивчає подробиці, тим більше вона відчуває, що ніщо в цьому місті не так, як здається. Чи зможе вона розкрити правду, перш ніж вона вкриється пилом часу так, як це сталося з минулим?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тут усі хороші люди» Ешлі Флаверс, Алекс Кістер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka