«Тут усі брешуть» Шари Лапена

«Тут усі брешуть» Шари ЛапенаНазва: Тут усі брешуть
Письменник: Шари Лапена
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Трилери, Психологічний триллер, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Тут усі брешуть» Шари Лапена

«Тут усі брешуть» Шарі Лапени — це захопливий трилер, що розкриває приховані таємниці благополучного на перший погляд району Стенгоуп. Цей безпечний куточок, де кожен здається поважним і добропорядним, насправді приховує за своїми дизайнерськими гардинами власні пекельні секрети.

Вільям Вулер, поважний сім’янин, після скандалу з коханкою повертається додому в розлюченому стані і несподівано застає там свою дев’ятирічну доньку Ейвері, яка повинна була бути в школі. Під час сварки він остаточно втрачає самовладання. А вже за кілька годин Ейвері зникає безвісти.

Поліція починає опитувати мешканців Стенгоупа, і з’ясовується, що майже всі вони приховують свої таємниці. Кожна нова брехня зменшує шанси на порятунок дівчинки. Хто викрав Ейвері? Ніщо не підготує вас до правди.

Читати онлайн та скачати книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Тут усі брешуть» Шари Лапена онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka