«Турбота як робота: материнство у фокусі соціології» Олена Стрельникова

«Турбота як робота: материнство у фокусі соціології» Олена СтрельниковаНазва: Турбота як робота: материнство у фокусі соціології
Письменник: Олена Стрельникова
Рік: 2017
Жанр: Соціальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології» Олена Стрельникова

Автор показує варіативність практик материнства у соціоісторичному вимірі; означає зміни соціально-демографічних характеристик сучасного типу материнства; окреслює протиріччя між цими змінами та політикою підтримки материнства в Україні За допомогою матеріалів авторського емпіричного дослідження продемонстровано пізнавальні можливості соціологічної концепції материнства для вивчення повсякденного розгортання материнських практик на прикладі поєднання оплачуваної праці та піклування про дітей.

Монографія адресована фахівцям із соціології сім’ї, демографії, соціальній політиці та гендерним дослідженням, викладачам та студентам ВНЗ, а також усім, хто цікавиться темою материнства та гендерною проблематикою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka