«Цивілізація. Як Захід став успішним» Ніл Ферґюсон

«Цивілізація. Як Захід став успішним» Ніл ФерґюсонНазва: Цивілізація. Як Захід став успішним
Письменник: Ніл Ферґюсон
Рік: 2017
Жанри: Зарубіжна ділова література

 

 

 

Анотація до книги «Цивілізація. Як Захід став успішним» Ніл Ферґюсон

Ніл Фергюсон зауважує: «Ще на початку XV століття одна лише думка про те, що наступні п’ять століть Захід домінуватиме над рештою світу, здавалося б дуже дивним. Втім, це сталося».
І зараз могутність Заходу вражає навіть багату уяву… То чому ж так сталося? Чому Європа, яка до 1500 років поступалася Сходу за багатьма показниками — економічними, технологічними, демографічними, — зуміла різко рвонути вперед і досягти безперечного світового панування? Які є складові успіху західної цивілізації? Саме ці дражливі питання дуже сміливо, часом навіть зухвало, але дуже захоплююче висвітлює Ніл Фергюсон.
Автор бачить проблему сучасного покоління у фрагментарному знанні минулого, тому пропонує цілісну історію світу. Він описує, як конкуренція, розвиток науки і медицини, масове споживання та етика праці допомогли Заходу розширити багатство, вплив та владу. А також розмірковує, до чого може призвести «запозичення» західних норм іншими країнами і чи довго Захід триматиме лідерські позиції у світі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka