«Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн

«Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен КейнНазва: Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими
Письменник: Сьюзен Кейн
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Психологія

 

 

Анотація до книги «Цінність смутку. Як втрати, любов і туга роблять нас сильнішими» Сьюзен Кейн

“Ця книжка — про людей із меланхолійним темпераментом. Я називаю його гіркою радістю — схильністю до туги, гіркоти й суму, чіткого усвідомлення того, як спливає час, й на диво яскравого відчуття радості від спостерігання краси цього світу. Гірка радість — це також про усвідомлення того факту, що світло й темрява, народження й смерть — гірке й радісне — завжди йдуть парою. «Дні меду, дні цибулі», як говорить арабське прислів’я. Трагедії життя неминуче йдуть пліч-о-пліч із його найпрекраснішими моментами. Цілі цивілізації стираються з лиця земля й відбудовуються заново, й ми знов і знов бачимо одні й ті самі дуальності. Парадоксально, але змиритися з ними — усвідомити, що існує і світло, і темрява — це єдиний спосіб їх прийняти. І ось це прийняття — головне. Гірка радість — це про бажання не бути самому, про бажання дому.”

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka