«Цілуйте мене міцно» Карлос Гонсалес

«Цілуйте мене міцно» Карлос ГонсалесНазва: Цілуйте мене міцно
Письменник: Карлос Гонсалес
Рік: 2021
Видавництво: Смакі
Жанр: Виховання дітей, Психологія, Дитяча психологія,

 

 

 

Анотація до книги «Цілуйте мене міцно» Карлос Гонсалес

У захоплюючій книзі “Цілуйте мене міцно” доктор Карлос Гонсалес вступає в дискусію зі “спеціалістами”, які пропагандують жорсткий підхід до виховання дітей. Автор переконує, що головна мета батьківства – це не тільки виховання слухняних дітей, але й задоволення природної потреби дітей у прив’язаності та емоційному контакті.

На кожній сторінці книги розглядаються найактуальніші питання для молодих батьків: чому діти потребують обіймів та фізичного контакту, як добитися спокійного сну для малюків, чому важлива прив’язаність та емоційна підтримка. Автор не пропонує готових рецептів, але надає глибокі роздуми та спостереження, щоб батьки змогли самостійно зрозуміти, як підтримати та розвивати своїх дітей.

“Цілуйте мене міцно” – це не просто книга про виховання, а важливий посібник для тих, хто шукає глибше розуміння та зв’язок із своїми дітьми. Читаючи її, ви відкриєте для себе новий погляд на батьківство та зможете знайти невичерпне джерело любові та спільності з вашими малятами.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Цілуйте мене міцно» Карлос Гонсалес онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka