«Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер Померанцев

«Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер ПомеранцевНазва: Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності
Письменник: Пітер Померанцев
Рік: 2019
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанри: Соціальна психологія, Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги «Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» Пітер Померанцев

Ця книга про інформаційні війни, ботів та погоничів ботів, про тролів та хакерів, про фейкові новини та втрату прозорої політичної дискусії.
У ній ви дізнаєтеся про величезну індустрію маніпулювання нашими думкамирішеннямибажанняминові та старі інструменти залякування та брехніякі використовують політики та наркомафіярелігійні фанатики та популістиі що можна їм протиставити.
А ще – про ХХ століттяпро його інтелектуальну спадщину, про Холодну війну та КДБ, втрачену ілюзіющо більше інформації означатиме більше свободи та глибших дискусій, про пошук надії.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka