«Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник

«Три зозулі з поклоном» Григір ТютюнникНазва: Три зозулі з поклоном
Письменник: Григір Тютюнник
Рік: 2023
Видавництво: Pabulum
Жанр: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник

“Три зозулі з поклоном” – це колекція вишуканих творів від визнаного майстра слова, Григора Тютюнника. В цих десяти оповіданнях віддзеркалено весь палітра людських емоцій та переживань, кожне оповідання — це своєрідна подорож у світ почуттів.

Від “Зав’язі” до “Трьох зозулі з поклоном” – в кожній історії Тютюнник знаходить невидимий поклін перед життям та його таємницями. Завдяки авторському витонченому стилю, ви перенесетеся в різні світи та часи, де кожна деталь стає малюнком, а кожен персонаж — часткою великого епічного полотна.

Ця збірка — це глибоке і вражаюче враження, яке залишить свій слід у душі читача. Тютюнник вміло ламає стіни між віковими, соціальними та емоційними бар’єрами, даруючи кожному читачеві можливість відчути унікальний поклон перед невичерпністю людського життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Три зозулі з поклоном» Григір Тютюнник онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka