« Троє в човні (як не рахувати собаки!) (Класика)» Джером К. Джером

« Троє в човні (як не рахувати собаки!) (Класика)» Джером К. Джером
Назва: « Троє в човні (як не рахувати собаки!) (Класика)»
Письменник: Джером К. Джером
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Зарубіжна класика Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги « Троє в човні (як не рахувати собаки!) (Класика)» Джером К. Джером

Книга “Троє в човні (як не рахувати собаки!)” Джерома К. Джерома – це гумористичний шедевр, який розповідає історію трьох друзів, які вирішують вибратися на відпочинок. Їхнє парубоцьке життя переповнене гіпохондрією, і вони почувають себе повністю непристосованими до побутових речей. Вони вирішують податися на річкову мандрівку Темзою, сподіваючись, що це допоможе їм набрати молодечу силу, здоров’я і відновити свою енергію.

Проте ця подорож виявляється все інше, ніж спокійна вакація. Друзі часто плутаються у місцевості, не розуміють річкової навігації, і вони постійно потрапляють у курйозні ситуації. Усі ці пригоди спостерігає вірний і енергійний фокстер’єр, який також супроводжує їх у цій незвичайній подорожі.

Книга вражає своєю гостротою гумору, комічними ситуаціями та жвавими описами. Вона пропонує читачеві неперевершений відпочинок та можливість роздмухнути сміх над абсурдними пригодами трьох друзів і їхньої вірної собаки. “Троє в човні (як не рахувати собаки!)” – це класика гумористичної літератури, яка залишається актуальною та смішною і до сьогодні.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Троє в човні (як не рахувати собаки!) (Класика)» Джером К. Джером онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka