«Троян-зілля» Дара Корній

«Троян-зілля» Дара КорнійНазва : Троян-зілля
Письменник : Дара Корній
Рік : 2021
Жанри : Сучасна проза, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Троян-зілля» Дара Корній

Нелегка доля випала Вероніці. Переживаючи вже десятий викидень і мало не наклавши на себе руки, жінка раптом занурюється в дивні сни, де душі ненароджених дітей молять про порятунок.
Залишити їм вічний спокій може лише Полудниця — привид, що існує між двома світами, — але тільки в обмін на жертви зі світу живих, яких вона має забирати після полудня.
Чи все це бачення жінки, що зболілася, або смерті, свідками яких стає Вероніка, справді справа рук Полудниці? Тим часом викривається все більше моторошних таємниць: і про покійну подругу, яку всі вважають босорканею, і про рідну людину, яка виявиться абсолютно невідомою. Чи вийде Вероніка з пастки, в яку потрапила?
Ця насичена гуцульськими легендами та містикою історія змушує задуматися: можливо, це не злі духи винні у людських негараздах?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka