«Третій візит до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

«Третій візит до кафе на краю світу» Джон П. СтрелекіНазва: Третій візит до кафе на краю світу
ПисьменникДжон П. Стрелекі
Рік: 2021
Жанри: Легка проза, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Третій візит до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

Кафе на краю світу допоможе заблудшим. Гроза та буря зводять двох таких мандрівників – Джона та Ханну. Востаннє Джон був у цьому закладі десять років тому. Тепер він уже не наївний юнак, а людина, якій доводиться миритися з часом. Ханна ж тут уперше; їй п’ятнадцять, і вона поки що боїться відповідати на запитання в незвичайному меню: “Чому ви тут?”, “Чи ви боїтеся смерті?”, “Чи задоволені ви?”. І Джону, і Ханні, і читачам з’явиться можливість замислитись і переглянути свої відповіді на них. Знайти себе, зрозуміти, що згодом пріоритети змінюються, прийняти все, що представляє нам життя, і мати сили зіткнутися із найболючішими темами — ось що дарує своїм відвідувачам кафе. Сподіваємося, ви ознайомилися з меню та готові замовити смачну відповідь на те, що давно вас турбує.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka