«Томіе. Том 2» Джюнджі Іто

«Томіе. Том 2» Джюнджі Іто
Назва: Томіе. Том 2
Письменник: Джюнджі Іто
Рік: 2023
Видавництво: Mal’opus
Жанр: Комікси Манґа Детектив Психологія Жахи

 

 

 

Анотація до книги «Томіе. Том 2» Джюнджі Іто

“Томіе. Том 2” – продовження культової манги Джюнджі Іто, яка розповідає про загадкову і фатальну жінку на ім’я Томіе Кавакамі. Ця манга також складається з двох томів і продовжує розглядати тему жаху, обсісаності та безсмерття, які оточують цю дивну героїню.

У цьому продовженні ви дізнаєтеся, що чоловіки, які відчули чари Томіе, негайно стають її відданими прихильниками. Проте, на фоні цієї обожнюваності, вони також долаються жагою вбити та розчленувати її. Томіе володіє дивним і смертоносним впливом на чоловіків, і ця жахлива привабливість завжди призводить до жахливих подій і смертей.

Незважаючи на те, скільки разів Томіе була вбита, вона безперервно повертається до життя, готова знову та знову влаштовувати свої ігри зі своїми обожнювачами. Ця манга досліджує тему безсмерття та завзятості, а також темну сторону природи людини.

“Томіе. Том 2” залишається вірним стилю Джюнджі Іто, який відомий своєю здатністю створювати атмосферу жаху та викликати глибокі роздуми про людську природу та загадковість обраних тем.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Томіе. Том 2» Джюнджі Іто онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka