«Токійський гуль» (Tokyo Ghoul)

«Токійський гуль» (Tokyo Ghoul)Назва: Токійський гуль
Переклад: MUR-Team, Lumber4ack, IT_IS_ME1987, Vova_SS
Рік: 2011
Жанри: Бойовики, Детективи,  Жахи і Містика, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Токійський гуль» (Tokyo Ghoul)

Раса гулів існує з давніх-давен. Її представники зовсім не проти людей, вони їх навіть люблять переважно у сирому вигляді. Любителі людини зовні не відрізняються від нас, сильні, швидкі та живучі — але їх мало, тому гулі виробили суворі правила полювання та маскування, а порушників карають самі чи по-тихому здають борцям із нечистістю. У вік науки люди знають про гулів, але, як кажуть, звикли. Влада не вважає людожерів загрозою, більше того, розглядає їх як ідеальну основу для створення суперсолдат. Експерименти йдуть уже давно.

Нічого цього не відав Канекі Кен, боязкий і непоказний токійський першокурсник, безнадійно закоханий у красуню-інтелектуалку Рідзе, часту гість у кафе «Місце зустрічі», де хлопець підробляє офіціантом. Не думав Кен, що незабаром самому доведеться стати гулом, і багато знайомих з’являться в несподіваному світлі. Головний герой має болісний пошук нового шляху, бо він зрозумів, що люди і гулі схожі: просто одні один одного жеруть у прямому розумінні, інші — у переносному. Правда життя жорстока, переробити її не можна, і сильним є той, хто не відвертається. А далі вже якось!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka