«Терор» Ден Сіммонс

«Терор» Ден СіммонсНазва: Терор
Автор: Ден Сіммонс
Рік: 2007
Жанри: Трилери, Психологічний триллер

 

 

 

Анотація до книги «Терор» Ден Сіммонс

У 1845 році експедиція під командуванням досвідченого полярного дослідника сера Джона Франкліна вирушає на судах «Терор» та «Еребус» до північного узбережжя Канади на пошук Північно-Західного проходу з Атлантичного океану до Тихого — і безвісти зникає. Пошуки її затягнулися на кілька десятиліть, відомості про її долю збиралися буквально по крихтах, і досі картина того, що сталося, рясніє білими плямами — хоча восени 2014 року вибухнула сенсація: після більш ніж півтора століття пошуків «Еребус» був нарешті виявлений, і вчені вже приступили до вивчення останків корабля, які ідеально збереглися в полярних водах; ну а через два роки, восени 2016-го, за допомогою дистанційно керованої міні-субмарини був знайдений і «Терор».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka