« Теорія неймовірності » Макс Кідрук

« Теорія неймовірності » Макс Кідрук
Назва: « Теорія неймовірності »
Письменник: Макс Кідрук
Рік: 2023
Видавництво: Бородатий Тамарин
Жанр: Прикладна і науково-популярна література

 

 

 

Анотація до книги « Теорія неймовірності » Макс Кідрук

“Теорія неймовірності” Макса Кідрука – це захоплююча подорож у світ науки, яка розкриває перед читачем найцікавіші історії та факти з різних галузей знань.

У цій книзі автор розвіює поширені міфи та стереотипи, надаючи наукові відповіді на питання, які можуть здатися дивними чи навіть неймовірними. Через сімдесят коротких історій, які поєднують науковий підхід та легкий наратив, читач отримує можливість краще розуміти світ навколо себе.

Від таємничих динозаврів до сучасних наукових відкриттів, від астрофізики до біології, книга допомагає відкривати нові горизонти та розширювати свій кругозір. Її історії стають стимулом для думок і обговорень, а також інструментом для тих, хто цікавиться природною та науковою філософією.

“Теорія неймовірності” – це книга, яка відкриває дива та неймовірності нашого світу, даруючи читачам можливість зануритися в чарівний світ науки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Теорія неймовірності » Макс Кідрук онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka