«Теорії змов. Як (не) стати конспірологом» Максим Яковлєв

«Теорії змов. Як (не) стати конспірологом» Максим Яковлєв
Назва: Теорії змов. Як (не) стати конспірологом
Письменник: Максим Яковлєв
Рік: 2023
Видавництво: Віхола
Жанр: Прикладна і науково-популярна література, Публіцистика

 

 

 

Анотація до книги «Теорії змов. Як (не) стати конспірологом» Максим Яковлєв

Сьогодні світ здається не таким простим, як хотілося б. Тому не дивно, що з’являється все більше і більше різних теорій змов. Австралія не існує, число 39 вважається проклятим, теорія про те, що коронавірус «випущений» не просто так – і таких історій можна почути на кожному кроці сотні, якщо не тисячі. Книга «Теорії змов. Як (не) стати конспірологом» Максима Яковлєва зібрала більшість із них, а автор не лише спростовує їх, а й цікаво розповідає про те, чому так відбувається і для чого.

Чи не зумів ви над тим, що всі ці теорії змови придумуються не просто так і не простими людьми? Ще одна теорія, скажете ви. Але якщо копнути трохи глибше, ви все самі зрозумієте. Масони, рептилоїди, Титанік – навколо цього є стільки теорій, що складно зрозуміти, де правда, а де вигадка. Чому хтось вигадує теорії, для чого і чому це так швидко поширюється світом?

І як же складно жити у світі, де по суті нічому і нікому не можна вірити. Чи можна? Але кому і коли? Автор – політолог-міжнародник, які багато знає і готовий поділитися з тими, хто не хоче вірити в теорії та бути конспірологом. Книга дуже захоплююча та цікава – тут правда можна знайти багато корисного для себе про те, як влаштований наш світ.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Теорії змов. Як (не) стати конспірологом» Максим Яковлєв онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka