«Темний дворецький (Dark Butler)» Яна Тобосо

«Темний дворецький (Dark Butler)» Яна ТобосоНазва: Темний дворецький (Dark Butler)
Письменник: Яна Тобосо
Рік: 2006
Жанри: Комікси, Манга, Бойовики, Детективи, Трилери

 

 

Анотація до книги «Темний дворецький (Dark Butler)» Яна Тобосо

Альтернативна Англія кінця XIX століття, розкішний маєток графа Фантомхайва, дружна компанія неквапливих слуг, над якими височить у всіх сенсах цього слова бездоганний Себастьян. Юний граф Сіель любить різні ігри, і багато здібностей дворецького постійно знаходять себе в застосуванні. Яка ж таємниця між дворецьким та графом? Адже ці двоє уклали важливий контракт, який стосується не лише кулінарних талантів Себастьяна. Секрети правильного чаю, жорстокість італійської мафії, незграбність слуги-новачка і навіть звички родичів графа — все по плечу Себастьяну, недарма його улюблена приказка перекладається як «Я просто по-диявольськи хороший дворецький», і як «Я і демон, і дворецький».

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka