«Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільям Зінссер

«Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільям ЗінссерНазва: Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів
Письменник: Вільям Зінссер
Рік: 2018
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Зарубіжна освітня література

 

 

Анотація до книги «Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільям Зінссер

Майстерність письменника абсолютно даремно оточена ореолом таємниціПисати означає думати на папері. Кожен, хто ясно мислитьздатний ясно писати про будь-який предмет – статті, есеї, блоги або навіть цілі книгиЯкщо ти хочеш навчитися грамотно читати, то мусиш тренуватися., хто хоче досягти успіху в сучасному перенасиченому інформацією світі.
Вільям Зінссер, авторитетний викладач письменницького ремесла з тих, що нині живуть, у 30-му ювілейному виданні своєї книгияка вперше виходить російською мовою, каже: спорт, про мистецтво.
Пам’ятайте: тещо ви пишетечасто є єдиним шансом відрекомендувати себе томучия допомога, гроші або доброї волі потребують. І якщо ваше послання химернопихатим або туманним, таким же читачем уявить себе і вас. Він просто не матиме іншого вибору. Так що навчиться писати добре у ваших інтересах.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka