«Татуювальник Аушвіцу» Хезер Морріс

«Татуювальник Аушвіцу» Хезер МоррісНазва: Татуювальник Аушвіцу
Письменник: Хезер Морріс
Рік: 2018
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Історична література

 

 

 

Анотація до книги «Татуювальник Аушвіцу» Хезер Морріс

Заснований на реальних подіях життя Соколова, роман Хезер Морріс є свідченням людського духу і сили любові, здатної розквітати навіть у темних місцях. І важко уявити темніше місце, ніж концентраційний табір Освенцім/Біркенау.
1942 року Лале, як і інших словацьких євреїв, відправляють до Освенціму. Опинившись там, він завдяки тому, що говорить кількома мовами, отримує роботу татуювальника і з жахливою швидкістю набиває номери новим ув’язненим, а за це отримує деякі привілеї: окрему комірчину, трохи краще харчування та відносну свободу пересування табором. Якось у липні 1942 року Лале, укладений у 32407, наносить на руку тремтячій молодій жінці номер 34902. Її звуть Гіта. Незважаючи на їхнє важке становище, незважаючи на те, що кожен день може стати останнім, вони закохуються і всупереч усьому вірять, що зуміють вижити в цих нелюдських умовах. І хоча становище Лале як татуювальника відносно краще, ніж інших ув’язнених, але не захищає від жорстокості есесівців. Знову і знову ризикує він життям, щоб допомогти своїм товаришам з нещастя і особливо Гіте та її подругам. Незважаючи на постійну загрозу смерті, Лале та Гіта ніколи не перестають вірити в майбутнє. І в цьому майбутньому вони обов’язково житимуть разом довго та щасливо.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka