«Танго смерті» Юрій Винничук

«Танго смерті» Юрій ВинничукНазва: Танго смерті
Письменник: Юрій Винничук
Рік: 2018
Видавництво: Фолио
Жанри: Сучасні любовні романи, Сучасна українська література

 

 

Анотація до книги «Танго смерті» Юрій Винничук

Юрій Винничук (нар. 1952 р.) – відомий український письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе та працює у Львові. У видавництві “Фоліо” у 2012 році вийшло його роман російською мовою “Весняні ігри в осінньому саду”. Події у новому романі Юрія Вінничука “Танго смерті” розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові та під час Другої світової четверо друзів – українець, поляк, німець та єврей, батьки яких були бійцями армії УНР та загинули 1921 року під Базаром, – переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізм не зраджують своєї дружби. . Паралельно в наш час відбуваються інші події з іншими героями. І не лише у Львові, а й у Туреччині. Про те, як обидві сюжетні лінії зійдуться разом, дізнаєтесь у несподіваному фіналі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka