«Так, але…» Тарас Прохасько

«Так, але…» Тарас ПрохаськоНазва: Так, але…
Письменник: Тарас Прохасько
Рік: 2019
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Так, але…» Тарас Прохасько

Тарас Прохасько, котрий давно обіцяє нам написати роман, знову його написав. Зате написав – у своєму ні з ким не переплутаному стилі – серію начерків чи, може, есе. Про що? Про одне й те саме: про майбутнє, яке було давно і все, що вже є, але не знати, як довго ще буде. Зокрема – про такі прості речі, як балькони та фіранки, світло та каміння, гойдалки та туалети, проходи по городу та зйомки фільму в Карпатах, формула щастя та фактор впливу, бабінтон та зельбсферштендли тощо. А також про те, що спати треба уважно, снідати – по-своєму, а дивитися – зміщуючи візир. Так, але не це тут головне. Тому що головний тут тип оповіді, в якому рефлексії стають елементами сюжету і стають явними не як постфактум користувача, а як обумовлені в момент народження. І тому це ніякі не нариси і не есе, а розповіді в строгому сенсі цього слова.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka