«Таємниця тринадцятої години. Книга 3» Анна Каньтох

«Таємниця тринадцятої години. Книга 3» Анна КаньтохНазва: Таємниця тринадцятої години. Книга 3
Письменник: Анна Каньтох
Рік: 2020
Жанри: Фентезі, Книги для підлітків, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Таємниця тринадцятої години. Книга 3» Анна Каньтох

У занедбаному монастирі ангели подарували нині Панковичу розум і силу. Комуністичні спецслужби забирають її до інституту Тотенвальд, де над «особливими» підлітками проводять жорстокі досліди. У новому романі у Ніни та її друзів – зимові канікули. Їх привозять у мальовниче гірське містечко на кордоні, де вчать стріляти та боротися на смерть. З них готують елітний загін для боротьби з нелюдами. Якось дівчина прокидається у дивному вбранні у порожньому палаці на ринковій площі та виявляє, що забула все, що сталося на канікулах. Але ось що найстрашніше: чудовий город раптом спорожнів, наче всі зникли раптово. Окрім дивного чудовиська, що біжить за дівчиною мертвими вулицями… Що сталося? Куди всі поділися? Коли Ніна зустрічає Яцека, до неї поступово повертається пам’ять.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka